بازیابی رمز فراموش شده دستگاه DVR

بازیابی رمز فراموش شده دستگاه DVR

dvr-password.jpg

فراموش كردن پسورد يا همان رمزعبور admin  دستگاه هاي DVR  يكي از مشكلات اساسي در زمينه دوربين مداربسته براي همكاران و مصرف كنندگان عزيز مي باشد.

قصد داريم در اين مقاله چند روش  را با هم مرور كنيم تا شايد بتوانيم مشكل برخي عزيزان را حل كنيم چرا كه اين موارد تضميني نبوده و روي تمام دستگاه ها جواب نخواهند داد.

اكثر دستگاه هاي توليد شده در بازار دوربين مداربسته بر روي فريم ورشان ( Frameware ) يك تاريخ درج شده است و

يا اينكه تاريخي به عنوان تاريخ توليد دستگاه بر روي ليبل زير آن چسبانده شده . البته اينجا يك مشكلي وجود دارد و اينكه در ايران اكثر برچسب ها پس از وارد شدن كالا تغيير مي كنند و برچسب ديگري جاي آن را مي گيرد .

اگر موفق به پيدا كردن تاريخ توليد نشديد مي توانيد با كاربري USER  سري به بخش اطلاعات دستگاه بزنيد و از آنجا تاريخ فريم ور را برداشت كنيد .

(همچنین میتوانید درب کیس دستگاه را باز کرده سپس باتری دستگاه دی وی آر را خارج و سپس نصب نمایید، با این کار تاریخ دستگاه به تاریخ تولید بازگگردانده میشود)سپس شما نياز به نرم افزار زير يعني Super Password  داريد تا بتوانيد تاريخ را در آن وارد كنيد و رمز عبور جديد را دريافت كنيد .

 

دانلود نرم افزار Super Password

 

SuperPassword.jpg

اطلاعات دستگاه را مانند شكل زير وارد نمائيد تا پسورد جديد براي شما ايجاد گردد.

SuperPassword1.jpg

 

پسورد ايجاد شده را در قسمت پسورد admin وارد نمائيد

 

admin-dvr.jpg

 

 

بعد از اينكه با پسورد ايجاد شده وارد دستگاه شديد مي توانيد دستگاه را به تنظيمات كارخانه بازگردانيد و يك بار دستگاه DVR  را ريست كنيد تا مشكل پسورد كاملا حل شود .

 


 

0 دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید: