نمایندگی رسمی دوربین یونی ویو Uniview در استان اصفهان

نمایندگی رسمی دوربین یونی ویو Uniview در استان اصفهان

گروه حفاظتی ایمن شهر نماینده فروش و خدمات پس از فروش محصولات نظارت تصویری Uniview در استان اصفهان ارائه کننده کلیه تجهیزات یونی ویو شامل: دوربین های مدار بسته تحت شبکه و AHD ، دستگاه های ذخیره ساز، پخش تصاویر شبکه و انالوگ DVR و NVR، سیستم های انتقال تصویر و شبکه آماده ارائه خدمت به مشتریان گرامی می باشد.


معرفی شرکت Uniview

Uniview دومین تولید کننده بزرگ کشور چین در زمینه سیستم های نظارت تصویری پیشرفته (High-End) و همچنین سومین تولید کننده بزرگ کشور چین و هشتمین شرکت در رده بندی جهانی در تمامی بخش های مربوط به صنعت سیستم های نظارت تصویری می‌ باشد که این آمار با توجه به اعلام درآمدهای سال 2015 شرکت ها بدست آمده است.

در حال حاضر، بازار، Uniview را به عنوان شرکتی که تمرکزش بر روی تولید محصولات با کیفیت بالا شناسایی میکند

فعالیت های Uniview در طی سالهای اخیر نشان میدهد مشتری مداری،‌ نوآوری و بهینه سازی محصولات به عنوان فرهنگ این شرکت ،باعث روند بسیار رو به رشد و موفق این شرکت شده است.

امنیت بهتر،‌ دنیای بهتر شعار Uniview است. همچنین تبدیل شدن به بزرگترین تولید کننده در عرصه محصولات نظارت تصویری هدفی است که مدیران این شرکت برای رسیدن به آن در سالهای آینده تلاش و برنامه ریزی خواهند کرد.

محصولات Uniview

Uniview‌ شرکتی است که در واحد تولید، کیفیت محور عمل میکند و الگوی طراحی و تولید تمام محصولاتش نیز متعلق به خود این شرکت است که در بازار نمیتوان نمونه مشابهی با خصوصیات محصولات این شرکت را بدست آورد. این محصولات در گروههایی مانند:‌ دوربین های تحت شبکه، NVR، Encoder،‌ Decoder، IP SAN و نرم افزار مدیریت تصاویر و اپلیکیشن های موبایل برای مدیریت و نظارت ساده تر تولید میشوند.

 

0 دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید: