کلیپهای تبلیغاتی از ویژگی های جالب دوربین مداربسته Uniview

کلیپهای تبلیغاتی از ویژگی های جالب دوربین مداربسته Uniview

چندی پیش شرکت Uniview در کلیپهایی کوتاه ویژگیهای هوشمند بکار رفته در دوربین مداربسته Uniview را به نمایش گذاشت. در کلیپها به ویژگی تشخیص ورود به محوطه، عبور از خط و همچنین قابلیت ردیابی خودکار هوشمند پرداخته شده است. شما را به دیدن این تصاویر دعوت می کنیم. ویژگیهای هوشمند یونی ویو

1. قابلیت ردیابی خودکار

در کلیپ اول قابلیت بسیار جالب ردیابی خودکار هوشمند دوربین مداربسته Uniview را مشاهده می کنید. جالب به نظر می آید که بطور هوشمند دوربین شیئی یا جسم متحرک را به محض ورود به تصویر زیر نظر می گیرد و تنها به زمان عبور از خط پیش فرض بسنده نمی کند.

 

2. تشخیص عبور از خط

در این کلیپ تشخیص عبور از خط بنمایش در آمده است. جالب است که خط فرضی عبور قابلیت ثبت بشکل منقطع را داشته باشد و در صورت قطع در دو نقطه بازهم دوربین دچار مشکل نمی شود. ویژگیهای هوشمند یونی ویو ویژگیهای هوشمند یونی ویو ویژگیهای هوشمند یونی ویو

3. ورود به محوطه

این کلیپ ویژگی تشخیص ورود به محوطه را بحالت آزمایشی نمایش می دهد. در این کلیپ بخوبی نشان داده شده است که با ورود یک شی به محوطه ردیابی اجسام متحرک اطراف همچنان امکان پذیر خواهد بود.

4. زوم اپتیکال

در کلیپ آخر دوربین مداربسته Uniview IPC252ERA-X22DUG مورد آزمایش قرار گرفته است. این دوربین 2 مگاپیکسلی به منبع نور IR با برد 120 متر مجهز است. قابلیت زوم اپتیکال این دوربین 22X است که در تصویر می توانید به کیفیت آن بخوبی پی ببرید.

 


 

مقاله مرتبط:

StarView: نسل جدید دوربین های مداربسته Uniview معرفی شد

0 دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید: